O nás

Kategórie
 
 
 
 
 

O nás

Spišská Nová Ves sa radí po celé stáročia k najkrajším historickým mestám so stáročnými tradíciami, kultúrou a významom.

Mesto umiestnené v srdci Slovenského raja s históriou baníctva, škôl, divadla, zachovalou architektúrou stredoveku sa od roku 2009 zaradilo k mestám s najväčšími obchodnými centrami. Obchodné centrum MADARAS v Spišskej Novej Vsi privítalo svojich prvých návštevníkov pri otvorení pre verejnosť dňa 14.8.2009. Za šesť rokov od otvorenia ich bude už cez 27 miliónov.

Dostatočné množstvo bezplatných parkovacích miest a autobusové nástupište zlepšuje príjemný pocit návštevy a nákupov. Množstvo voľnočasových aktivít a príležitostí pre trávenie voľného času mu dáva oprávnene prívlastok rodinné centrum.

K atraktívnosti tohoto najväčšieho obchodného centra na Spiši prispieva výhodná poloha blízko centra mesta, blízkosť Zoologickej záhrady a vlastná zastávka hlavných liniek MHD.

Obchodné centrum MADARAS má dnes:

  • viac ako 96 obchodných jednotiek
  • komerčné plochy predstavujú 36.000 m2
  • celková výmera areálu pre rozvoj a projekty investorov je viac ako 170.000 m2 - spádová oblasť 116 miest a obcí 7 okresov a 2 krajov

 

Nové projekty otvorené v areály OC MADARAS v roku 2015:

  • MERKURY MARKET na celkovej ploche cca 16.000 m2
  • Cash and Carry obchodného reťazca CBA na ploche viac ako 2.000 m2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia